Żurawia 24 lok 20
00-515 Warszawa
+ 48 22 119 56 46
info@todan.eu
polski english 

 

 

'Ordona 5' to jednoetapowy projekt powstający blisko centrum Warszawy na warszawskiej Woli przy ul. Ordona 5. Na blisko 3500-metrowej działce powstaje kameralny 7 -piętrowy budynek wielorodzinny, w którym zaprojektowano 87 mieszkań, lokale  handlowo-usługowe, garaż podziemny oraz miejsca postojowe naziemne. W inwestycji dostępne będą różnorodne metraże mieszkań od 30 m2 do blisko 100 m2.  Wszystkie mieszkania w inwestycji będą posiadały duże, eleganckie balkony a lokale na parterach przestronne, zielone ogródki. 'Ordona 5' to projekt o podwyższonym standardzie wykończenia - jasna elewacja budynku piękne współgra z ciemnymi dodatkami w postaci futryn okiennych, balustrad i płyt kamiennych, które ozdobią wnętrze klatki schodowej. Budynek będzie wyposażony w 2 windy. Wokół budynku powstanie mała architektura oraz plac zabaw. Inwestycja będzie ogrodzona i monitorowana.

 

 

Inwestycja 'Ordona 5' powstaje na Woli – Odolanach przy ul. J. Ordona 5.

Wola to jedna z najpopularniejszych obecnie dzielnic wśród osób, które chcą zakupić mieszkanie. Ta doskonale skomunikowana lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum zarówno komunikacją miejską (tramwaje, autobusy) jak i własnym środkiem transportu - to niewątpliwie atut lokalizacji.

Wola to dzielnica świetnie rozwinięta pod względem infrastruktury  - w sąsiedztwie inwestycji 'Ordona 5' znajdują się lokale usługowo-handlowe, szkoły, przedszkola oraz placówki służby zdrowia. W okolicy ponadto znajdują się duże centra handlowe (Reduta, Blue City, Fort Wola), które oraz zapewnią łatwy i szybki dostęp do niezbędnych zakupów i usług. 

Sąsiedztwo czterech wolskich parków (Parku Sowińskiego, Parku im. Szymańskiego, Powstańców Warszawskich czy Parku Moczydło) o łącznej powierzchni ponad 55 ha pozwala na codzienne uprzyjemnianie czasu zarówno osobom uprawiającym aktywnie sport jak i tym, którzy lubią spacery i odpoczynek wśród zieleni. W parkach zajdą Państwo m.in. ścieżki rowerowe, baseny, zewnętrzne siłownie, nowoczesne place zabaw, amfiteatr, sztuczną rzekę i wiele innych atrakcji.